Najczęstsze pytania

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Tomasz Cybulski
1 miesiąc temu

W tym rozdziale postaramy się przedstawić przyczyny i rozwiązania często zgłaszanych przez użytkowników problemów.

Może być kilka przyczyn takiej sytuacji. Pierwszą z nich może wynikać z braku zaakceptowania wyświetlania wszelkich powiadomień z aplikacji ProTrainUp, podczas jej instalacji. W takim przypadku wejdź w ustawienia powiadomień swojego telefonu i zaakceptuj wszystkie opcje powiadomień dla aplikacji ProTrainUp. Drugą przyczyną może być przelogowywanie się w aplikacji między kilkoma telefonami/tabletami. W takiej sytuacji, wyloguj się i zaloguj ponownie do aplikacji na urządzeniu, na którym masz problem z powiadomieniami.

Najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest podanie adresu e-mail rodzica w profilu zawodnika. Aby rozwiązać ten problem, wejdź w edycję profilu zawodnika i usuń z pola email wpisany tam adres rodzica. Pamiętaj, aby przy okazji dodawania zawodników nie wprowadzać e-maila rodzica do konta zawodnika.

Ten sytuacja najczęściej wynika z braku aktualnego sezonu w danej drużynie lub z faktu iż drużyna posiada sezon niestandardowy. Jeżeli jest to początek sezonu i drużyna nie ma jeszcze żadnych istotnych danych zebranych w danym sezonie, usuń go i utwórz nowy standardowy (roczny) sezon. Jeżeli problem pojawi się w momencie, kiedy sezon jest już w pełni, zgłoś nam ten fakt, postaramy się pomoc.

Ta sytuacja najczęściej wynika z faktu, że zakończył się sezon. Rozwiązaniem tego problemu jest edycja daty zakończenia sezonu lub utworzenie nowego.

Zwrot "n/d" oznacza, że dany użytkownik zmienił hasło pierwszego logowania na swoje własne, prywatne hasło. W takiej sytuacji, jedynym rozwiązaniem jest reset hasła przez danego użytkownika hasła.